Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Bērniem drošas pārvietošanās dienas akcijā!

1BDDĀdažu vidusskolas grupu “Cipariņi”, “Kāpēcīši”, “Rakari” un “Ābecīte” bērni šodien bija aktīvi  pirmoreiz Latvijā atzīmētās Bērniem drošas pārvietošanās dienas dalībnieki. Tika spēlētas spēles ar drošības apgalvojumiem(secinot un pamatojot izteiktā apgalvojuma pareizību/nepareizību),  lasīti stāsti, skatītas filmiņas par drošu ceļu uz skolu un apspriesta varoņu rīcība. Izmantojot ATD materiālus, veidotas izglītojošas prezentācijas ar bērnu iesaisti. Pastaigas laikā nostiprinājām zināšanas gan par ceļu satiksmes dalībnieku, gan gājēju drošu rīcību, atkārtojām ceļazīmju nozīmi un lomu satiksmē. FOTO
#ATDBernuDrosibasDiena

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search