Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Izrāde “Pagalma enciklopēdija”

PagalmaEncikl1

latvijas skolas soma logo krasains 1Izrāde “Pagalma enciklopēdija”
28. 09.2023.
Ādažu vidusskolas 2.g un 4.g klases skolēni Ādažu Kultūras centrā noskatījās izrādi “Pagalma enciklopēdija”. Izrāde ir stāsts par dienu pagalmā, kas tiek piedzīvota kopā ar britu īsspalvaino kaķi vārdā Kaķis. Izrādes laikā skatītājus iepazīstina ar dažādiem dzīvniekiem - dzīvniekiem – sikspārni, taureni, bebru, mušu, pupuķi un skudru – katram ir savs īpašais raksturs un stāsts.  
Skolēnu iespaidi
Vispirms jau gatavojoties doties uz izrādi, skolēni atcerējās pavasarī jauko tikšanos sākumskolā ar grāmatas autori – rakstnieci Agnesi Vanagu. Rakstniece izstāstīja  skolēniem savu mērķi un piesaisti šai tēmai, rakstot šo un citas grāmatas. Kā cilvēks var bagātināties, iepazīstot un izprotot apkārtējo, vispirms jau savu tuvāko apkārtni, iemācoties to respektēt, saudzēt un lepoties ar to. 4.klašu skolēni novērtēja, ka izrāde, varbūt vairāk būtu piemērojama jaunākajiem bērniem, taču tēma ir aktuāla visā cilvēka mūžā. Mums patika kaķis, kurš bija jauks, stilīgs, muzikāls. Bija iespēja padziedāt līdzi. Taču līdzdarbošanās, dažiem gāja pāri robežām, protams, jāaktualizē skolēniem pasākumu kultūra, jo kādam tas var traucēt, daudz komentāri no skatītāju puses. Bet prieks, ka ar tēliem vēl varēja pabūt ārpus izrādes. Ļoti jauki, ka grāmatu varēja iegādāties pirms izrādes. Liels paldies no 2.g un 4.g klases par iespēju noskatīties teātra izrādi ar projekta Latvijas skolas soma atbalstu!
Klases audzinātājas – 2.g Aiga Bērziņa un 4.g Liene Klēvere
PagalmaEncikl2PagalmaEncikl3PagalmaEncikl4PagalmaEncikl5PagalmaEncikl6PagalmaEncikl7PagalmaEncikl8PagalmaEncikl9PagalmaEncikl10

 

 

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search