Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

3.b klases labie darbi

1 20231218 1227093.b klases prioritāte šajā mācību gadā ir veidot draudzīgas, cieņpilnas un tolerantas attiecības ar saviem vienaudžiem, tāpēc palīdzības sniegšana koncentrējās uz bērnu auditoriju.
Vēlāk nekā citi, bet arī 3.b klases skolēni aktīvi piedalījās Labo darbu nedēļā "Drosmes kastes" veidošanā un sūtīšanā uz Bērnu slimnīcu, lai mazajiem slimnieciņiem priecīgāka atveseļošanās.
Tāpat 3.b klases vecāki un klases audzinātāja atsaucās akcijas "Dod pieci!" aicinājumam ziedot līdzekļus riskam pakļauto bērnu un pusaudžu atbalstam.
Pēc dalības Ziemassvētku tirdziņā 3.b klases skolēni ziedoja nopelnītos līdzekļus "SOS bērnu ciematam". Klases audzinātāja iegādājās svētku kartītes ar SOS ciemata bērnu zīmējumiem, lai svētku laikā nosūtītu pateicības vārdus savas klases bērnu vecākiem.
Cerot, ka visas aktivitātes un sarunas veicinās jaunās paaudzes labestību, iecietību un sapratni. Foto

Ieva Grāvīte, 3.b klases audzinātāja

T: 26375745