Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Bērnu fantāzijai izaudzēt spārnus

WhatsApp attēls 2024 01 23 plkst. 17.15.36 5ce04c74Radošas personības veidošanās notiek visos vecumposmos, bet īpaša nozīme ir pirmsskolas vecumā, kad varam palīdzēt bērna fantāzijai izaudzēt spārnus. Būtisks aspekts bērna iztēles veicināšanai ir mācību materiāli.
23.janvārī Ādažu vidusskolas PII grupiņu audzēkņi tika pārsteigti un iepriecināti, dāvinājumā saņemot 11.klašu skolēnu Fizikā un Dizainā un tehnoloģijās veidotās mājiņas, ka turpmāk varēs veikt rotaļu mājiņas funkcijas. Ar visdažādāko spēļu scenāriju palīdzību mazie varēs rotaļāties, attīstīt socializēšanās prasmes, veicināt loģisko domāšanu, attīstīt sīko motoriku un nostiprināt koncentrēšanās prasmes. Paldies, ka padarījāt mūsu ikdienu vēl krāsaināku!
Mājiņas tika veidotas un uzlabotas Dizainā un tehnoloģijās. Skaistākās mājiņas bērnudārzam dāvināja 11.a klases skolēni Luisa un Daniella, Paula un Bruno, Anete K. un Anete P., 11.b klases skolēni Marta un Evelīna, Beatrise un Vineta, Paula Z. un Agnese, 11.c klases skolēni Paula un Megija, Kristiāna un Katrīne. PALDIES! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search