Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja apmeklējums

LNM 3n kllatvijas skolas soma logo krasains 1Latvijas Nacionālā mākslas muzeja apmeklējums
30.01.2024.
Ādažu vidusskolas 3.n klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju Maiju Kulinsku š. g. 30. janvārī apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un piedalījās ekspozīcijas izzināšanā ar gidu: “Atklāj mākslas muzeju!”
Gide virzīja pastaigu cauri ekspozīcijām par Latvijas mākslu 19.–20. gadsimtā. Aktivitāte ietvēra sarunas elementus, radot skolēnos interesi, izpratni par vispārzināmo, problemātisko un neviennozīmīgo, kā arī veicinot labvēlīgu personīgo saikni ar mākslu. Bērni pildīja klases audzinātājas sagatavotus uzdevumus, fotografēja mākslas darbus un klasē turpinās iesākto darbu ar skicēm un krāsām.
Skolēni muzejā ieguva unikālu pieredzi, spilgtus iespaidus un pozitīvas emocijas. Vizuālās mākslas stundas temats “Mākslas piedzīvošana” ir lieliski papildināts ar reālu pieredzi muzejā, kuras laikā skolēnos tika attīstīta radošā un kritiskā domāšana, veicināta izpratne par mākslas un vēstures procesiem un to saistību.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search