Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Melngalvju nama apmeklējums

1Mg 20240520 101911skolas soma krasains web20. maijā vācu valodas olimpiāžu un konkursu laureāti devā izzinošā ekskursijā uz Melngalvju namu Rīgā. Ekskursija sākās ar nelielu pastaigu pa vecpilsētu, pastaigas maršrutā bija iekļauta arī Rīgas sadraudzības pilsētas Brēmenes dāvinātās Brēmenes muzikantu statujas apskate. Bet tālāk jau mūs sagaidīja greznais Melngalvju nams, kur gida pavadībā izstaigājām senos pagrabus un greznās svinību zāles, pielaikojām seno bruņinieku tērpu un uzzinājām par Melngalvju brālību. Bet ekskursijas noslēgumā Melngalvju nama lielajā zālē mūs un citus nama apmeklētājus ar savu klavierspēli iepriecināja Sabīne, Megija un Milana. Skaņdarbi skanēja brīnišķīgi un atmosfēra bija lieliska. Foto
Skolēni atzina, ka Vecrīgā var ieraudzīt ļoti daudz vēstures liecību, kas mums atgādina par senajiem laikiem. Mēs varam redzēt un sajust ne tikai vācu, bet arī citu tautu ietekmi pilsētas attīstībā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search