Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Izrāde "Īsumā par visumu"

IMG 20240524 093112“Latvijas skolas somas” programmas ietvaros 24. maijā skolas mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieki apmeklēja SIA “Binoklis” piedāvāto virtuālās realitātes izrādi “Īsumā par Visumu”. Skolēniem šis pasākums bija , kā balva par ieguldīto darbu, drosmi un paveikto.
Izrādē tika izmantots speciālais aprīkojums –stereoskopiskās 360 grādu VR brilles, austiņas un pults. Šoreiz skolēniem tika dota iespēja iepazīties ar tēmu “Enerģija”.
Pēc izrādes, skolēni interaktīvā veidā atbildēja uz dažādiem, āķīgiem jautājumiem. Tad visi nonāca virtuālajā 3D telpā – ziņkārīgo istabā, kurā ar virtuālo roku varēja pamēģināt “paņemt” kādu no planētām un “iemest melnajā caurumā”, “paņemt” kādu priekšmetu un to virtuāli pārvietot. Tas nebija viegli - reizēm to “nometām” zemē. Šī bija interesanta izrāde. Skolēnu atsauksmes – vērtējumā lielu desmit no desmit, vēlētos izrādi par okeāniem vai džungļiem, varētu būt vairāk eksperimentu, man patika istaba, kurā pats vari darboties, dīvaini likās, ka personāžs atrodas tik tuvu un sarunājas ar mani, tā bija vislabākā realitāte, gribētos redzēt, kas slēpjas aiz pārējiem cilvēkiem, pasākums ļoti patika, bija iespaidīgi, iegūtas jaunas emocijas, izmēģinātas jaunas tehnoloģijas – pirmo reizi to varēju darīt ar brillēm. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search