Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2021

booked.net

Kaspars Blušs – fizikas doktors

bluss2010. gada februārī savas darbības uzsākšanu piesaka jauns privāts zinātniskais institūts - Biomehānikas un fizikālo pētījumu institūts (BUFPI).

Tajā vadību un pētniecību nodrošina jau panākumus guvuši Latvijas jaunie zinātnieki. BUFPI darbosies fizikas doktori Jānis Alnis, Aigars Atvars, Kaspars Blušs un Roberts Paeglis, ķīmijas doktore Iveta Ancāne, un citi. Institūta darbības galvenie pētnieciskie virzieni šobrīd ir trīs - enerģētika, lāzerfizika un redzes zinātne, taču jau tuvākajā nākotnē ir plānots paplašināt pētniecību citās perspektīvās nozarēs.

Kaspars sagatavojis 11 publikācijas, veicis pētījumus – “Materiālu mikroelektronikai, nanoelektronikai, fotonikai, biomedicīnai un kompozītu izstrāde” un ERAF projeKts “Nanoizmēru materiāli fotonikas un optoelektronikas ierīcēm, kas veidotas uz sārmu metālu tvaiku bāzes”

www.bufpi.lv

Ievietots 2010.25.08

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search